Czujniki Temperatury PT

PT Cena: ---

Formularz Kontaktowy

Dodatkowe informacje

W naszym asortymencie znajdują się czujniki rezystancyjne Pt100 i Pt1000 oraz termopary typu K i J w różnorodnym wykonaniu m.in głowicowym i przewodowym. Stosowane są one we wszystkich gałęziach przemysłu.

Czujniki z serii Pt1 są to czujniki głowicowe wyposażone w dodatkową osłonę. Przeznaczone są do pomiaru temperatur urządzeń, gazów i różnego rodzaju cieczy w trakcie trwania procesu technologicznego (np. pomiar temperatur w zbiornikach, rurociągach). Czujniki występują głównie w wersji bez gwintu (do wspawania). Osłony czujników wykonane są ze stali nierdzewnej 1.4571, więc mogą być stosowane do pomiaru w zróżnicowanym środowisku pracy.

Seria czujników Pt2 jest to wersja głowicowa z termometrem oporowym lub termoparą. Jest to czujnik uniwersalny. Zakres pomiarowy uzależniony jest od zastosowanego elementu pomiarowego i waha się od -200 °C do + 400 °C. Wkłady pomiarowe posiadają możliwość demontażu bez konieczności wymontowywania osłony z procesu pomiarowego. Minimalna średnica czujnika 3mm. Posiadamy wersje między innymi ze złączem Triclamp i mleczarskim.

Czujniki z serii Pt1 i Pt2 wyposażone są w głowicę przyłączeniową typu NA wykonaną z aluminium z wysokim stopniem ochrony. Maksymalna temperatura pracy głowicy to +150 °C.

Kontakt

Adres
Jana Kilińskiego 86
22-400 Zamość


Wszystkie pola są wymagane